englishmagyardeutsch

Všeobecne

Naša lekáreň poskytuje všetky lekárenské služby, ktoré sú poskytované verejnými lekárňami a okrem toho Vám poskytujeme i niektoré špecifické služby.

 • Výdaj liekov a individuálne pripravovaných liečivých prípravkov na lekársky predpis. V našej lekárni vždy nájdete široký sortiment gynekologických prípravkov a pomôcok, čo je podmienené polohou gynekologickej ambulancie nad lekárňou.
 • Individuálna príprava mastí, roztokov na vnútorné a vonkajšie použitie, čapíkov, globúl, práškov podľa stanovených receptúr
 • Výdaj a predaj zdravotníckeho materiálu (obväzy, gázy, náplaste, pomôcky pre pacientov s inkontinenciou, pomôcky pre stomikov, pomôcky pre diabetikov, vrátane glukometrov aj s príslušenstvom).
 • Individuálne objednávame lieky registrované na Slovensku podľa potrieb pacienta.
 • Poskytujeme individuálne informácie o liekoch registrovaných na Slovensku pri výdaji lieku resp. pri telefonických dotazoch.
 • Elektronickou liekovou knižkou ponúkame možnosť nakupovať z doplnkového sortimentu za zvýhodnené ceny.
 • Naša lekáreň zaviedla pre svojich pacientov, návštevníkov a klientov novú službu tzv. meracie dni, ktoré sa uskutočňujú trikrát do týždňa.
 • U nás si môžete odovzdať svoje preexpirované lieky. Naša lekáreň sa postará o ich bezpečnú likvidáciu.
 • Sme autorizovanou lekárňou pre predaj dermokozmetiky VICHY a meracej techniky OMRON..
 • Zostavíme Vám balík základných medikamentov pred odchodom na dovolenku.
 • Poradíme Vám v oblasti očkovania.

V komerčnej oblasti sa sústreďujeme iba na niektoré produkty. Nesnažíme sa mať zo všetkého niečo, ale držíme kompletný sortiment vybraných výrobkov. Našu pozornosť sústreďujeme na francúzsku dermokozmetiku VICHY, ktorej priaznivé účinky ocenilo už mnoho našich zákazníčok. Od zahájenia prevádzky záujem o túto kozmetiku neustále vzrastá a okruh našich zákazníkov sa rozširuje. Vďačíme za to aj prezentačným dňom, pri príprave ktorých nám veľa pomohla pani PhDr. Gabriela Chmelíčková - riaditeľka slovenského zastúpenia VICHY Laboratoires - svojím pozitívnym prístupom, odbornými radami, reklamno-propagačným materiálom a vzorkami.

Ďalej sa zameriavame na výrobky, ktoré sú určené pre starostlivosť o novorodencov. Ide najmä o kozmetiku SEBA-MED, Batole, Bübchen, mliečne výrobky firmy NUTRICIA a produkty firmy NUK. Na základe výberu z cenovej ponuky zostavujeme balíky pre pacientky pred pôrodom. Materstvom sa pre tieto pacientky otvára celkom nový svet. Tento svet však môže pripadať aj neznámy. Zo začiatku väčšina z nás vie len veľmi málo o starostlivosti o novorodenca. Čoskoro sa zistí, že vlastne nejestvuje „správny" alebo „nesprávny" spôsob, ako riešiť každodenné problémy. Neraz však existujú spôsoby jednoduché, ktoré im náš program môže poskytnúť. Delíme sa v nej s mamičkami o skúsenosti, ktoré sa praktizujúcim matkám z kolektívu lekárne pri Váhu osvedčili a uľahčili život. Cieľom nášho programu je pripraviť pre dieťatko ten najlepší vstup do života.

Prijímame objednávky aj na veterinárne produkty hlavne v spolupráci s miestnym holubárskym zväzom. Kmeňových zákazníkov registrujeme v databáze na hromadné spracovanie korešpondencie a v prípade nových liekov na slovenskom trhu dostávajú katalógy ( napr. od belgickej firmy Roehnfried ) a objednávkové formuláre.

Zvláštnu pozornosť venujeme prostriedkom ústnej hygieny CURADEN. Ponúkame celý rad veľmi jemných medzizubných kefiek CURAPROX. Sortiment je veľmi veľký, preto sa odporúča pred nákupom vykonať presné určenie veľkosti medzizubných priestorov. Podľa želania zabezpečíme tzv. IAP ( Interdental Access Probing ) - test so sondou CURAPROX IAP 12/1, pomocou ktorej môžeme zmapovať všetky zuby a pripravíme pre pacienta tzv. IAP - Index. Všetko prebieha podľa metódy pána Dr. J. Sedelmayera z Hamburgskej lekárskej univerzity. Od toho istého výrobcu ponúkame ďalej dentálnu niť, kefky na protézy, roztoky na čistenie protéz. Pre tých náročnejších sme pripravili možnosť objednávky na základe katalógu.

Samozrejme z našej ponuky nemôžu chýbať ani vitamíny na prírodnej báze WALMARK a JAMIESON. 
Ako sa Vám páči naša domovská stránka?
  Som spokojný
  Uvítal by som viac grafiky
  Chýbajú mi tu odborné informácie o liekoch
  Uvítal by som viac odborných článkov
  Uvítal by som diskuzné fórum
 
 výsledky